„Barcelona“ atsilaikė prieš „Real“ ir išlygino serijos rezultatą

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" atsitiesė po pralaimėjimo pirmose finalo serijos rungtynėse ir išlygino serijos rezultatą.

Katalonai antrose serijos rungtynėse "Palau Blaugrana" arenoje 71:69 palaužė Madrido "Real" krepšininkus ir serija iki trijų pergalių tapo lygi 1-1.

Dabar serija keliasi į Madridą, kur penktadienį ir sekmadienį bus sužaistos dvejos rungtynės.

Hanga dėjimu atidarė rungtynes (0:2), vėliau Yabusele ir Tavaresas pridėjo po dvitaškį (0:6). Sužaidus beveik 3 min. Higginsas baudų metimais pelnė pirmuosius katalonų taškus (2:8). Įpusėjus kėliniui Yabusele dėjimu padidino "Real" persvarą iki dviženklio skaičiaus (2:12). Likus žaisti 3 min. Kuričius tolimu metimu perpus sumažino deficitą (9:15). Likus žaisti 16 sek. Jokubaitis įsmeigė tritaškį (13:17).

Po Davieso dvitaškio komandas skyrė du taškai (15:17), tačiau Hanga atsakė tritaškiu (15:20). Sužaidus 4 min. Daviesas dar kartą sumažino atsilikimą iki 2 taškų (20:22), o vėliau Laprovittola išlygino rezultatą (22:22). Likus žaisti 4 min. Calathesas pirmą kartą išvedė "Barcą" į priekį (26:24). Abalde atsakė 4 taškais iš eilės (26:28). Po pirmos mačo pusės rezultatas buvo lygus 32:32.

Po ilgosios pertraukos Hanga ir Mirotičius apsikeitė tiksliomis atakomis (34:34), vėliau Deckas įsmeigė tritaškį (34:37). Po Mirotičiaus dvitaškio su pražanga rezultatas vėl tapo lygus (37:37). "Real" atsakė Tavareso ir Hangos dėjimais (39:43). Likus žaisti kiek daugiau, nei 4 min. Jokubaitis baudų metimais sumažino deficitą iki minimumo (46:47), po minutė Llullas pataikė tritaškį (46:52). Likus žaisti mažiau, nei 2 min. Mirotičius įsmeigė tritaškį (51:52), tačiau Yabusele atsakė dviem taškais su pražanga (51:54). Kėlinio pabaigoje Laprovittola pelnė du taškus su pražanga ir išsiveržė į priekį (56:54).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Fernandezas išlygino rezultatą (56:56), tačiau Mirotičius atsakė tritaškiu (59:56), o Jokubaitis pridėjo du greitus taškus (61:56). Sužaidus 3 min. Higginsas įsmeigė tritaškį (64:57), o Deckas buvo nubaustas technine pražanga (65:57). Tuomet "Real" surengė spurtą 0:8 ir išlygino rezultatą (65:65). Mirotičius dvitaškiu sugrąžino pranašumą katalonams (67:65), tačiau likus žaisti pusantros minutės Tavaresas išlygino rezultatą (67:67). Mirotičius likus žaisti 1:13 min. dar kartą išvedė "Barcą" į priekį (69:67), likus žaisti minutę Tavaresas išlygino rezultatą (69:69). Likus žaisti 27 sek. Higginsas pataikė dvi baudas (71:69), paskutinėje atakoje Causeuras prametė tritaškį, o vėliau kamuolį atkovojęs Fernandezas atakos nesurengė.

Rokas Jokubaitis per 17 minučių pelnė 7 taškus (1/3 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir prarado 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir sukaupė 8 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 26 (7 atk. kam.), Cory Higginsas 10, Brandonas Daviesas ir Nicolasas Laprovittola po 8.

„Real“: Guerschonas Yabusele 16 (11 atk. kam.), Walteris Tavaresas 11, Adamas Hanga 10, Gabrielis Deckas ir Sergio Llullas po 7.