Ispanijos lygos startas apkarto - „Barcelona“ patyrė pralaimėjimą Las Palme

Barcelona nuotr.

Šarūnas Jasikevičius su Barselonos komanda pralaimėjimu startavo Ispanijos lygoje.

Katalonai pirmose reguliariojo sezono rungtynėse Las Palme 85:88 turėjo pripažinti "Gran Canaria" krepšininkų pranašumą.

Šį sekmadienį "Barcos" laukia pirmosios šio sezono namų rungtynės prieš Vitorijos "Baskonia" ekipą. Tai bus paskutinė repeticija prieš kitą savaitę startuojančią Eurolygą.

Rokas Jokubaitis per 25 minutes pelnė 9 taškus, atkovojo 6 kamuolius,r atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Baigiantis antrajam kėliniui Balčerowskis įsmeigęs tritaškį ir pridėjęs du baudos metimus sukrovė Las Palmo ekipai dviženklę persvarą (48:38).

Trečiajame kėlinyje katalonai po 10 iš eilės Šanli taškų sumažino deficitą iki 2 taškų (55:53), o Abrinesas tolimu metimu persvėrė rezultatą (55:56). Vis dėlto šeimininkai neleido "Barcai" perimti iniciatyvos ir prieš lemiamą ketvirtį išsaugojo 5 taškų pranašumą (70:65).

Sužaidus 3 minutes "Gran Canaria" persvara išaugo iki 8 taškų (75:67), bet tuomet katalonai spurtavo 0:9 ir persvėrė rezultatą (75:76). Likus žaisti kiek daugiau, nei 2 minutes Las Palmo ekipa susigrąžino 3 taškų pranašumą (81:78). Likus žaisti 1:11 min. Šurna įsmeigė tritaškį (86:82). Jokubaitis sumažino atsilikimą iki 2 taškų (86:84) likus žaisti 32 sek., tačiau vėliau katalobų lietuvis prarado kamuolį, o Laprovittola prasižengė likus žaisti 2,8 sek. Šurna sumetė baudas ir įtvirtino Las Palmo pergalę 88:84.

"Gran Canaria": Aleksanderis Balčerowskis 17, Johnas Šurna 14, Ferranas Bassas ir Miquelis Salvo 11, Damienas Inglisas 10, AJ. Slaughteris ir Nico Brussino 8, Khalifas Diopas 6, Andrew Albicy 3 taškai;

"Barcelona": Sertačas Šanli 18, Alexas Abrinesas 17, Nikola Kaliničius 15, Rokas Jokubaitis 9, Janas Vesely ir Kyle'as Kuričius 7, Tomašas Satoransky 6, Oscaras Da Silva ir Nicolas Laprovittola 3 taškai;