Italijoje – puikaus E. Bendžiaus klubo pergalė bei blankaus P. soroko ekipos nesėkmė

Italijos pirmenybėse sekmadienį skirtingai sekėsi dviem lietuviams bei jų atstovaujamoms komandoms.

Sasario "Banco di Sardegna" (1-1) su Eimantu Bendžiumi namie 101:79 (26:24, 27:20, 24:12, 24:23) sutriuškino Veronos "Tezenis" (1-1) ekipą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs puolėjas per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo bei perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas bei sykį prasižengė pats ir surinko 19 naudingumo balų.

Tuo tarpu Pauliaus Soroko atstovaujama Trevizo "Nutribullet" (0-2) klubas išvykoje 57:66 (15:17, 11:16, 17:14, 14:19) nusileido Trento "Dolomoti Energia" (1-1) krepšininkams.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs lietuvis per 23 minutes įmetė 7 taškus (2/5 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 2 efektyvumo balus.