T. Sedekerskis žaidė naudingai, o R. Giedraitis pabaigoje nužudė „Real“

Baskonia nuotr.

Dviejų Eurolygos komandų mūšį Ispanijos pirmenybėse laimėjo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (3-2).

Baskai savo gerbėjų akivaizdoje 88:82 (14:19, 23:14, 18:25, 33:24) nukovė čempionų titulą ginančius Madrido "Rea" (4-1) krepšininkus.

Viso susitikimo metu vyko iti atkakli kova, o prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei tolimais šūviais apsikeitė Sergio Rodriguezas ir prieš sezoną Kauno "Žalgirio" viliotas Dariusas Thompsonas – 84:82.

Svečiams sėkmingo atsakymo surengti nepavyko, kadangi S.Rodriguezą "apvogė" R.Giedraitis. Matto Costello ranka nesudrebėjo prie baudų metimo linijos, o tašką dvikovoje įkraudamas iš viršaus padėjo R.Giedraitis.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs šiaulietis per 22 minutes pelnė 11 taškų (4/4 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, išprovokavo pražangą, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 10 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 34 minutes įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.) atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 16 efektyvumo balų.

"Baskonia": Daultonas Hommesas 24 (4/5 dvit., 5/8 trit., 20 naud. b.), Mattas Costello 13 (1/5 trit.), Rokas Giedraitis ir Arturas Kurucas po 11, Dariusas Thompsonas 10 (7 rez. perd.), Tadas Sedekerskis 7 (8 atk. kam.).

"Real": Gabrielis Deckas (8 atk. kam., 20 naud. b.) ir Džananas Musa (2/6 trit., 5 rez. perd.) po 17, Guerschonas Yabusele 13 (1/4 trit., 7 atk. kam.), Walteris Tavaresas 13 (6/7 dvit., 6 atk. kam., 2 bl.).