Solidžiai sezoną Vokietijoje pradėjęs E. Tubutis patyrė kelio traumą

Solidžai sezoną Vokietijos pirmenybėse pradėjęs Einaras Tubutis pastarajame mače patyrė traumą aikštelėj praleidęs vos pusę minutės.

Klaipėdiečiui diagnozuotas dešiniojo kelio kryžminių raiščių sužalojimas, jis negalės rungtyniauti 6-8 savaites.

Vokietijos lygoje 24-erių 207 cm ūgio puolėjas vidutiniškai per 24 minutes pelno po 7 taškus (53,6 proc. dvit., 30 proc. trit.), atkovoja 5,8 kamuolio (2,2 – puolime), atlieka 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir renka 10,2 naudingumo balo.

Frankfurto "Skyliners" komanda, kurios garbę taip pat gina Martinas Gebenas ir Laurynas Beliauskas, su 1 pergale ir 5 pralaimėjimais turnyrinėje lentelėje užima 17 vietą bei kartu su Vaido Kariniausko atstovaujamu Bambergo "Brose (1-5) yra iškritimo zonoje.