R. Giedraitis išplėšė dramatišką baskų pergalę, abu lietuviai – naudingiausi

Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis žaidė naudingiausiai savo komandoje, o jų atstovaujama komanda iškovojo dramatišką pergalę Ispanijos pirmenybėse.

Vitorijos "Baskonia" (13-3) namie paskutinėmis sekundėmis 84:83 (25:17, 14:21, 28:26, 17:19) palaužė Badalonos "Joventut" (10-6).

Likus 6 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos R.Giedraitis baudų metimais išvedė aikštės šeimininkus į priekį, o varžovų tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Abu lietuviai šį kartą rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo pagrindiniai pergalės kalviai.

R.Giedraitis per 34 minutes pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 2/4 trit., 4/5 baudų), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas bei dukart prasižengė pats, gavo bloką ir surinko 23 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 25 minutes įmetė 6 taškus (1/2 dvit., 1/5 trit., 1/2 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir užfiksavo 16 efektyvumo balų.

Po 12 taškų pridėjo Mattas Costello (6 atk. kam.) ir Maikas Kotsaras (5 atk. kam.), po 11 – Deonas Thompsonas (5 rez. perd.) ir Vanja Marinkovičius (4 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Ante Tomičius (10/12 dvit., 6 atk. kam., 28 naud. b.) pelnė 22, Kyle'as Guy'us (5 rez. perd.) – 16, Henry Ellensonas – 10 taškų.