D. Motiejūnas buvo pagrindinis „Monaco“ vedlys į dramatišką pergalę

Donatas Motiejūnas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias Monako "AS Monaco" (14-3) gretose iškovojant dramatišką pergalę Prancūzijos pirmenybėse.

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje tik paskutinėmis sekundėmis 89:88 (26:24, 15:27, 27:21, 21:13) palaužė Šolė "Cholet Basket" (12-5) ekipą.

Likus pusei minutės aikštės šeimininkai pažeidė 3 sekundžių taisyklę pirmaudami minimaliu skirtumu. Yakuba Ouattara dvitaškiu išvedė šalies vicečempionus į priekį, o varžovai dar dukart nesėkmingai bandė išplėšti pergalę.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Motiejūnas per 21 minutę įmetė 17 taškų (7/8 dvit., 1/1 trit.), sugriebė 5 kamuolius, dusyk suklydo, kartą prasižengė nir surinko 19 efektyvumo balų.

14 taškų pridėjo Y.Ouattara (2/3 trit.), 11 – Mike'as Jamesas (4/9 dvit., 0/3 trit., 6 rez. perd.), 10 – Elie Okobo (8 rez. perd., 4 kl.).

Pralaimėjusiems Dominicas Artisas (3/6 trit.) pelnė 17, Perry Ellisas (5 atk. kam.) ir Kimas Tillie – po 14 taškų.