„Fenerbahče“ tik paskutinę minutę palaužė būsimus „Ryto“ varžovus

Sunkią pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo čempiono titulą ginantis Stambulo "Fenerbahče" (14-2) klubas.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 93:87 (27:24, 16:21, 26:23, 24:19) palaužė to paties miesto "Bahčešehir" (8-8) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai dar pirmavo ir ketvirtajame kėlinyje, o nugalėtojas paaiškėjo paskutinę susitikimo minutę.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 31 ir 24 taškus surinkę Carsenas Edwardsas (5/6 dvit., 6/10 trit., 28 naud. b.) ir DyShawnas Pierre'as (5/7 trit., 7 atk. kam., 28 naud. b.) bei 11 pridėjęs Šehmusas Hazeras.

Pralaimėjusiems Muhammedas Baygulas ir Jerry Boutsiele (7 atk. kam.) pelnė po 17, Yigitas Arslanas (3/6 trit.) – 13, Jaka Blažičius (3/4 trit., 3 per. kam.) – 12 taškų.

"Bahčešehir" ekipa yra Vilniaus "Ryto" varžovė FIBA Čempionų lygos Top 16 etape.