R. Jokubaitis vėl buvo vienas „Barcelonos“ vedlių į pergalę

Rokas Jokubaitis vėl buvo vienas Barselonos "Barcelona" (14-3) komandos vedlių į pergalę Ispanijos pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 88:78 (18:11, 29:18, 16:26, 25:23) pranoko Bilbao "Surne" (8-9) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai krito į duobę po ilgosios pertraukos, tačiau sugebėjo išlaikyti anksčiau susikrautą pranašumą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Jokubaitis per 22 minutes įmetė 14 taškų (4/9 dvit., 1/1 trit., 3/3 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 18 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 20 ir 16 taškų surinkę Nicolas Laprovittola (2/2 dvit., 5/6 trit., 5 rez. perd., 4 per. kam., 31 naud. b.) ir 18-metis nigerietis Jamesas Nnaji (7/7 dvit., 22 naud. b.), po 9 pridėjo Nikola Mirotičius (1/6 trit., 2 bl.) ir Alexas Abrinesas (3/6 trit.).

Svečiams Adamas Smithas (4/7 trit.) pelnė 16, Alexas Reyesas (3/4 trit.) – 11, Emiras Sulejmanovičius (7 atk. kam.) – 9 taškus.