M. Grigonio pastangų nepakako – „Panathinaikos“ pralaimėjo Atėnų derbį

Netikėtą bei dramatišką nesėkmę Graikijos pirmenybėse patyrė Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (14-5) klubas.

Šalies vicečempionai išvykoje po dramatiškos kovos 73:77 (19:15, 15:22, 22:23, 17:17) nusileido to paties miesto AEK (12-7) krepšininkams.

M.Grigonis buvo 6 paskutinių svečių taškų autorius, tačiau nepataikė abiejų baudų metimų, kurie galėjo išplėšti pratęsimą dvikovos pabaigoje.

Starto penkete rungtynes pradėjęs kaunietis per 27 minutes pelnė 17 taškų (2/3 dvit., 3/8 trit., 4/8 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Gudaitis per 14 minučių įmetė 6 taškus (2/4 dvit., 2/4 baudų), sugriebė 3 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo ir užfiksavo 7 efektyvumo balus.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose žaidė 22 taškus surinkęs Dwayne'as Baconas (6/12 trit., 9 atk. kam.), 11 pridėjo Georgios Papagiannis (5 atk. kam.).

Nugalėtojams Akilas Mitchellas (6 atk. kam.) pelnė 17, Isaiah Milesas (9/9 baudų, 6 atk. kam.), Vladimiras Jankovičius ir Bryntonas Lemaras – po 14 taškų.