M. Sušinsko ir A. Veličkos ekipa laimėjo mūšį dėl patekimo į atkrintamąsias (ketvirtfinalio poros)

Vokietijos pirmenybėse sekmadienį baigėsi reguliariojo sezono kovos ir paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros.

Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujama komanda iškovojo pergalę prieš tiesioginius konkurentus ir ketvirtfinalyje susitiks su reguliariojo sezono nugalėtoju Bonos "Telekom" (32-2) klubu.

Chemnico "Niners" (16-18) išvykoje 81:74 (20:22, 16:18, 18:14, 27:20) pranoko Haidelbergo "MLP Academics" (15-19) krepšininkus ir išlaikė aštuntą poziciją turnyrinėje lentelėje.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Sušinskas per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 4/4 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, triskart prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Velička per 25 minutes įmetė 2 taškus (0/5 trit., 2/4 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo -1 efektyvumo balą.

Kitos ketvirtfinalio poros:

Berlyno ALBA (31-3) – Ulmo "Ratiopharm" (18-16)

Miuncheno "Bayern" (25-9) – Getingeno "BG Gottingen" (19-15)

Oldenburgo "EWE Baskets" (22-12) – Liudvigsburgo "MHP Riesen" (19-14)

Krailsheimo "Merlins" (12-22) klubas su Arūnu Mikalausku sezoną baigė tryliktoje vietoje.

Tuo tarpu Igno Sargiūno atstovauta Bairoto "Medi" (6-28) komanda liko paskutinė ir atsisveikino su Vokietijos lyga.