R. Giedraičio ir T. Sedekerskio ekipa per pratęsimą pranoko Europos taurės laimėtojus

Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis Ispanijos pirmenybėse svariai prisidėjo prie Vitorijos "Baskonia" (26-5) pergalės prieš Europos taurės laimėtojus.

Baskai savo gerbėjų akivaizdoje po pratęsimo 101:97 (19:20, 26:23, 28:33, 18:15, 10:6) palaužę Las Palmo "Gran Canaria" (18-13) krepšininkus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Giedraitis per 27 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką ir surinko 21 naudingumo balą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Sedekerskis per 28 minutes įmetė 9 taškus (3/5 dvit., 1/1 trit.), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo bloką, sykį prasižengė ir užfiksavo 10 efektyvumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė atitinkamai 26 ir 18 taškų surinkę Markusas Howardas (4/9 trit.) ir Matthew Costello (6/7 dvit., 0/5 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 29 naud. b.).

Pralaimėjusiems Nicolo Brussino (4/8 trit.) pelnė 18, Damienas Inglisas (8 atk. kam., 4 rez. perd.) – 16, Khalipha Diop (8 atk. kam.) ir A.J.Slaughteris (3/9 trit.) – po 15 taškų.