M. Sajus ir S. Kulvietis svariai prisidėjo prie svarbios pergalės prieš M. Kuzminsko klubą

Martynas Sajus ir Saulius Kulvietis svariai prisidėjo prie savo atstovaujamos komandos pergalės Turkijos pirmenybėse.

Stambulo "Buyukčekmeče" (13-16) namie užtikrintai 85:72 (21:21, 15:14, 27:15, 22:22) įveikė Izmiro "Pinar Karšiyaka" (20-9) ekipą su Mindaugu Kuzminsku.

Dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojantys aikštės šeimininkai, likus vienam turui iki reguliariojo sezono pabaigos, bent jau laikinai pakilo į septintą turnyrinės lentelės vietą.

"Buyukčekmeče" dar liko mūšis išvykoje su Stambulo "Bešiktaš" (9-19) krepšininkais.

M.Sajus per 27 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/5 baudų), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

S.Kulvietis per 27 minutes įmetė 12 taškų (1/2 dvit., 3/4 trit., 1/2 baudų), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, kartą pažeidė taisykles ir užfiksavo 13 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvius žaidė tik 35 taškus surinkęs Jordonas Crawfordas (9/17 dvit., 4/10 trit., 5 rez. perd., 26 naud. b.).

Pralaimėjusiems Braianas Angola (0/5 trit., 7 rez. perd.) pelnė 16, Errickas McCollumas (1/5 trit., 5 rez. perd.) – 14 taškų.

M.Kuzminskas per 33 minutes pridėjo 13 taškų (2/2 dvit., 2/4trit., 3/4 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, triskart prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų – daugiausia komenadoje.