„Olympiacos“ pirmajame pusfinalio mače nubudo tik po pertraukos

Graikijos pirmenybių pusfinalio varžybos startavo Eurolygos finalo ketverto turnyrui besiruošiančio Pirėjo "Olympiacos" klubo pergale.

Georgio Bartzoko auklėtiniai namie 83:65 (17:19, 25:26, 21:7, 20:13) pranoko Salonikų PAOK krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Šalies čempionai po dviejų kėlinių atsilikinėjo 42:45, tačiau po ilgosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą.

Nugalėtojams Saša Vezenkovas (5/5 dvit., 1/4 trit., 8/9 baudų, 8 atk. kam.) pelnė 21, Giannoulis Larentzakis – 16, Alecas Petersas (2/3 trit., 6 atk. kam.) – 13, Michalis Lountzis (5/5 dvit.) – 10, buvęs žalgirietis Thomasas Walkupas (8 rez. perd., 3 per. kam.) – 7 taškus.

Svečių gretose išsiskyrė tik atitinkamai 15 ir 12 taškų surinkę Jordanas Sibertas (3/7 trit.) ir buvęs Palangos "Kuršių" lyderis Jalenas Riley (3/7 trit.).