E. Bendžiaus ekipa krito pirmajame ketvirtfinalio mače

Apmaudžią nesėkmę Italijos pirmenybių ketvirtfinalio starte patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario "Banco di Sardegna" komanda.

Sardinijos klubas išvykoje po atkaklios ir permainingos kovos 79:82 (29:22, 16:28, 13:15, 21:17) nusileido Venecijos "Umana Reyer" krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių pralaimi 0:1.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai atsilikinėjo 63:74, tačiau tuomet kilo į lemiamą mūšį ir spurtavo 14:4 bei įpusėjus paskutinei minutei sumažino skirtumą iki minimumo ir kontroliavo kamuolį.

Visgi Ousmane'ui Diop nepavyko išvesti savo ekipos į priekį, o likus 2 sekundėms lietuvis nepataikė pratęsimą galėjusio išplėšti tritaškio.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Bendžius per 30 minučių įmetė 8 taškus (3/4 dvit., 0/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 10 efektyvumo balų.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 18 ir 16 taškų surinkę Chrisas Dowe (5 atk. kam.) ir Geraldas Robinsonas (3 per. kam.).

Nugalėtojams Mitchellas Wattas (8/11 dvit., 7 atk. kam., 5 kl., 22 naud. b.) pelnė 19, Michaelas Bramosas (4/5 trit.) – 12 taškų.