T. Sedekerskis žaidė blankiai , o „Baskonia“ po atkaklios kovos palaužė varžovus

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (8/6) ekipa. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 94:82 (14:20, 23:23, 25:25, 32:14) nugalėjo Palensijos „Zunder“ (1/13) klubą.

Lietuvis nugalėtojams per 24 minutes taškų nepelnė, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir surinko 4 naudingumo balus.

Baskams 29 taškus pelnė Chima Moneke, kuris per 26 minutes taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 42 naudingumo balus.

19 taškų prie pergalės prisidėjo Markusas Howardas. Vanja Marinkovičiaus sąskaitoje - 17 taškų.

Pralaimėjusiems Yannickas Franke įmetė 16, o Gregas Whittingtonas pridėjo 13 taškų.