Į Kauną atvyksianti Š. Jasikevičiaus kariauna minimaliu skirtumu palaužė vienus autsaiderių

Fenerbahce nuotr.

Netikėtai sunkią pergalę prieš išvyką į Kauną Turkijos pirmenybėse dvikovoje su vienais lygos autsaiderių iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (13-3).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tik paskutinėmis sekundėmis 93:92 (24:18, 16:20, 29:26, 24:28) šventė pergalę prieš Bordumo "Cagdas" (5-11) krepšininkus.

Įpusėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei rezultatas buvo lygos, tuomet iš toli šovė Scottie Wilbekinas – 93:90. Vėliau varžovai sugebėjo tik sumažinti atsilikimą iki minimumo.

Svečiai realizavo net 60 proc. dvitaškių (15/25), 56,3 proc. tolimų metimų (18,32), tačiau pagal efektyvumo balus pralaimėjo 104:108.

Nugalėtojams Melihas Mahmutoglu (7/11 trit., 25 naud. b.) pelnė 27, Scottie Wilbekinas (6/8 trit., 8 rez. perd., 26 naud. b.) – 21, DyShawnas Pierre'as (4 rez. perd., 18 naud. b.) – 14, Yamas Madaras (3/4 trit., 5 rez. perd., 5 kl.) – 13 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 29 ir 20 taškų surinkę Jaronas Johnsonas (4/4 trit., 9/9 baudų, 31 naud. b.) ir Ahmetas Duverioglu (9/12 dvit., 5 atk. kam., 22 naud. b.).

Eurolygos mačas "Žalgirio" arenoje įvyks penktadienį, 20.00 val.