„Real“ antrą kartą suklupo vietiniame fronte

Antrą nesėkmę Ispanijos pirmenybėse suklupo puikiai šiame sezone atrodantis Madrido "Real" (16-2) klubas.

Eurolygos čempionai išvykoje po nervingos mačo pabaigos 61:73 ( 16:19, 10:17, 25:16, 10:21) nusileido Mursijos UCAM (11-7) krepšininkams.

"Real" šiame susitikime nepadėjo visas būrys žvaigždžių: Walteris Tavaresas, Džananas Musa, Vincentas Poirier, Sergio Llullas ir Rudy Fernandezas.

Du ketvičius pirmavus užtikrintai pirmavus aikštės šeimininkams, trečiajame iniciatyvą perėmė svečiai.

Įpusėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Rodionas Kurucas išvedė šeimininkus į priekį – 63:61. Po latvio dėjimo likus 3 sekundėms "Real" užsidirbo iškart 3 technines pražangas – dvi Fabienas Causeuras bei vieną Facundo Campazzo. Ludde Hakansonas šaltakraujiškai realizavo visus keturis baudų metimus.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 15 taškų surinkęs F.Campazzo (2/7 trit., 6 kl.) bei po 14 pridėję Guersconas Yabusele (2/7 trit., 8 atk. kam.) ir F.Causeuras (2/6 trit., 6 atk. kam.).

Nugalėtojams Dylanas Ennisas (1/7 trit., 4 rez. perd.) pelnė 18, Dustinas Sleva (4 per. kam.) – 14, L.Hakkansonas (0/4 trit., 6/6 baudų) – 10 taškų.