T. Sedekerskio klubas palaužė M. Gebeno ekipą, M. Sajaus ir M. Jogėlos komanda krito Valensijoje

Ispanijos pirmenybėse nelengvą pergalę iškovojo Eurolygoje puikiai rungtyniaujanti Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (10-8).

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje tik paskutiniame kėlinyje 90:82 (14:23, 23:13, 26:30, 27:16) palaužė Manresos BAXI (9-9) su Martinu Gebenu.

T.Sedekerskis per 22 minutes pelnė 7 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą ir surinko 9 naudingumo balus.

M.Gebenas per 16 minučių sukaupė 7 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit.), sugriebė 3 kamuolius, dukart prasižengė ir užfiksavo 6 efektyvumo balus.

Tuo tarpu dviejų lietuvių atstovaujamas Lugo "Rio Breogan" (5-13) klubas taip pat lemiamame ketvirtyje išvykoje 80:88 (24:24, 23:18, 21:17, 12:29) nusileido Valensijos "Valencia" (11-7) krepšininkams.

Pralaimėjusiems nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Matas Jogėla per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 bei prarado 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Sajus per 16 minučių įmetė 4 taškus (2/2 dvit.), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir tenkinosi 5 efektyvumo balais.