J. Parkeris išgelbėjo „Barcelona“ komandą

Dramatišką pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (12-6).

Rogerio Grimau auklėtiniai išvykoje 83:80 (24:20, 15:19, 24:25, 20:16) palaužė Tenerifės "Lenovo" (9-9) krepšininkus.

Įpusėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei aikštės šeimininkai pirmavo 80:79. Nikola Kaliničius baudos metimu išlygino rezultatą, o priešpaskutinę sekundę tolimu šūviu pergalę išplėšė Jabari Parkeris.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Jokubaitis per 27 minutes įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit., 0/2 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

Mačui buvo registruotas ir septyniolikmetis "Barcos" talentas Karolis Jakučionis, tačiau pasireikšti vaikinas negavo.

Nugalėtojams Dario Brizuela pelnė 16, Janas Vesely – 14, J.Parkeris – 12, Tomašas Satoransky – 10, Willas Hernangomezas (5 atk. kam.) – 9 taškus.

Šeimininkų gretose išsiskyrė atitinkamai 22 ir 13 taškų surinkę Giorgi Šermadinis (8 atk. kam., 23 naud. b.) ir Kyle'as Guy'us (5 rez. perd., 20 naud. b.), 10 pridėjo Timas Abromaitis, 9 – Marcelinho Huertas (7 rez. perd.).