Ispanijos pirmenybių lyderių mūšyje – „Real“ pergalė paskutinę minutę

Įtemptame Ispanijos pirmenybių lyderių mūšyje itin sunkią pergalę iškovojo Madrido "Real" (22-3) klubas.

Chuso Mateo kariauna išvykoje tik paskutinę minutę 87:81 (24:19, 24:21, 16:24, 23:17) palaužė Malagos "Unicaja" (20-5) krepšininkus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui andalūzai išsiveržė į priekį 74:71. Tuomet po dviejų Vincento Poirer dėjimų bei Guerschono Yabusele tolimo šūvio svečiai susigrąžino pranašumą – 78:74.

Tyleris Kalinoski realizavo tris baudų metimus bei perėmė kamuolį, o Alberto Diazas dvitaškiu bei Davidas Kravishas dėjimu vėl išvedė į priekį "Unicaja" vyrus – 81:78.

Svečiai paskutinę minutę pakilo į lemiamą mūšį – Džananas Musa pataikė dvitaškį ir baudos metimą, Walteris Tavaresas ir Gabrielis Deckas sudrebino krepšį dėjimais ir nulėmė susitikimo baigtį.

Nugalėtojams D.Musa (2/3 trit., 7/7 baudų, 21 naud. b.) pelnė 19, Facundo Campazzo (7 rez. perd., 5 kl.) ir W.Tavaresas (6 atk. kam.) – po 11, V.Poirier – 10 taškų.

Šeimininkų gretose išsiskyrė 20 taškų surinkęs Dylanas Osetkowski (6/9 trit., 23 naud. b.), 11 pridėjo Tysonas Carteris (1/5 trit.), po 10 – D.Kravishas ir Yankuba Sima.