Prieš mačą Kaune „Virtus“ per pratęsimą nusileido autsaideriams

Sensacingą nesėkmę prieš antradienio Eurolygos mūšį Kaune su "Žalgiriu" Italijos pirmenybėse patyrė Bolonijos "Virtus" (16-7).

Lucos Banchi auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 86:87 (19:18, 17:15, 17:17, 19:22, 14:15) nusileido Pezaro "Carpegna Prosciutto" (7-16) krepšininkams, kurie liko iškritimo iš aukščiausios lygos zonoje.

Likus pusantros minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, svečiai pirmavo 72:67, tačiau vėliau nepelnė nė taško, o varžovai išplėšė pratęsimą.

Likus 8 sekundėms iki papildomo laiko pabaigos "Virtus" veteranas Marco Belinelli realizavo visus tris baudų metimus ir išlygino rezultatą. Visgi be pražangos apsiginti nepavyko, o patyręs 37-erių Andrea Cinciarini pataikė pirmą bei tyčia prametė antrą baudą nepalikdami varžovų atakai laiko.

Svečiai realizavo 42,5 proc. (17/40) dvitaškių bei 34,7 proc. (9/26) – tolimų metimų.

Pralaimėjusiems M.Belinelli (3/10 trit.) pelnė 18, Jordanas Mickey (8 atk. kam., 2 bl., 21 naud. b.) ir Tornike Šengelija (2/7 dvit., 1/1 trit., 9/10 baudų, 10 atk. kam. 25 naud. b.) – po 16, Gabrielis Lundbergas (2/3 trit.) – 15, Ante Žižičius (6 atk. kam.) ir Awudu Abassas (2/3 trit.) – po 8 taškus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 23 ir 19 taškų surinkę Markisas McDuffie (3/5 trit., 8 atk. kam., 2 bl., 25 naud. b.) ir A.Cinciarini (2/3 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 25 naud. b.).