Europos taurės starte „Lietkabelis“ nusileido Ankaros komandai

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pradėjo kovas 2024-25 m. Europos taurės sezone – Nenado Čanako auklėtiniai Turkijos sostinėje Ankaroje 72:66 nusileido vietos „Turk Telekom“ ekipai.

Apylyge kova prasidėjusiose rungtynėse didesnį fiziškumą pademonstravę šeimininkai, vedami į priekį septynis taškus pelniusio Kyle’o Alexanderio po pirmojo kėlinio pirmavo 22:17.

Šešiais taškais be atsako antrąjį ketvirtį pradėjusi „Turk Telekom“ komanda pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (28:17), bet netrukus panevėžiečiai spurtavo 8:0 (28:25), o po dviejų kėlinių atsilikinėjo tik minimaliu skirtumu (35:24).

Po pertraukos svečiams buvo trumpam perimti pranašumą, bet sėkmingiau trečiąjį kėlinį užbaigę Ankaros krepšininkai į lemiamą ketvirtį nusinešė plius šešis (54:48).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė devyni taškai (64:55), bet po sėkmingesnės atkarpos „7bet-Lietkabelis“ deficitą aptirpdė (68:64). Prasidėjus paskutinei minutei šeimininkai pirmavo keturiais taškais (70:66), panevėžiečių trys tolimi metimai tikslo nepasiekė ir Ankaros ekipa triumfavo.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais rugsėjo 28 d. (šeštadienį) su Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ekipa, o spalio 1 d. (antradienį) laukia pirmoji namų dvikova Europos taurėje su Jeruzalės „Hapoel“ klubu.

„Turk Telekom“: Yoanas Makoundou 12, Anthony Brownas (11 atk. kam.) ir Kyle'as Alexanderis (9 atk. kam.) po 11, Maxas Heideggeris 8.

„7bet-Lietkabelis“: Vytenis Lipkevičius, Georgios Kalaitzakis, Oleksandras Kovliaras po 12, Marko Pecarskis 10 (8 atk. kam.).