A.Trinchieri: „Fanų skanduota „žalia balta“ mums buvo ženklas“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iš Italijos į Lietuvą grįš su dviem pergalėmis. Antrosiose dvigubos Eurolygos savaitės rungtynėse kauniečiai rezultatu 85:82 (17:24, 14:25, 17:17, 37:16) įveikė Milano „EA7 Emporio Armani“ ekipą.

„Žalgirio“ vyr. treneris Andrea Trinchieri neslėpė džiaugsmo ir dėkojo savo auklėtiniams.

„Pirmieji trys kėliniai buvo labai blogi. Gynyba, puolimas, energija, koncentracija. Viskas buvo blogai, bet vėliau radome raktą į pergalę. Mačo pradžioje buvo tik vienas žaidėjas aikštelėje, kuris gali įžaisti kamuolį. Tai buvo mano klaida. Ketvirtame kėlinyje radau tinkamą penketą, o tada pagerėjo ir vaizdas - pradėjome perduoti kamuolį, pradėjome pataikyti į krepšį.

Esu labai laimingas dėl komandos, klubo, fanų. Noriu padėkoti fanams. Fanų skanduota „žalia balta“ mums buvo ženklas“, - kalbėjo italas.