TOP naujienos
Š. Jasikevičius: „Svarbiausiais momentais išlikome ramūs“ (VIDEO)

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ ekipa žengė į Eurolygos finalą. Jie pusfinalyje 82:76 (22:14, 16:19, 17:15, 27:28) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.
Š. Jasikevičiui tai yra jau šeštasis Eurolygos finalas karjeroje. Kaip krepšininkas Šaras laimėjo visus keturis finalus (2003, 2004, 2005, 2009 m.), o prieš ketverius metus (2021 m.) treniruodamas Barselonos klubą patyrė pirmąjį finalo pralaimėjimą.
Pergalės atveju Šaras taptų tik ketvirtu žmogumi, laimėjusiu Eurolygą trenerio ir žaidėjo pozicijose.
Po mačo lietuvis pasidalino mintimis.
„Noriu pasveikinti savo žaidėjus ir sirgalius, kurių čia yra nemažai. Kartais mūsų krepšinis nebuvo labai gražus, nes kovėmės su čempionais, bet pavyko rasti kelius ir išgyventi. Padarėme tik 9 klaidas. Tai yra labai geras rezultatas. Finalo ketverte kiekvienas žaidėjas nori iš savęs išspausti maksimumą, o tai išvargina. Gerai, jog svarbiausiais momentais išlikome ramūs. Sekmadienį reikės žaisti dar geriau.
Manau, kad buvome geresnė komanda, bet negalėjome susikrauti didesnio pranašumo. Buvo epizodų, kai galėjome atrodyti dar geriau, bet žinojome, kad čia nebus gražaus krepšinio. Tai tiesiog neįmanoma. Didelė įtampa, o žaidėjai tai jaučia. Kartais ir neturi būti geriausias. Jeigu prieš rungtynes būtumėte pasakę, kad taip žaisime, būčiau buvęs laimingas.
Keitimai gynyboje buvo geri. Pažiūrėsime, ar sugebėsime toliau taip žaisti“, - kalbėjo Šaras.
Krepsiniozinios.lt