P. Motiejūnas kirto NBA: „Esame čia 26 metus, žinome, kaip funkcionuoja Europa“

P. Motiejūnas kirto NBA: „Esame čia 26 metus, žinome, kaip funkcionuoja Europa“

Eurolygos generalinis direktorius Paulius Motiejūnas davė interviu JAV naujienų agentūrai „Associated Press“.



Lietuvis pasisakė apie potencialų NBA atėjimą į Europą.

„Mes vis girdime planą ir fejerverkus, kaip viskas bus neįtikėtina ir koks didis potencialas. Tačiau viena yra turėti teoriją, antra – padaryti, kad tai veiktų. Esame čia 26 metus, žinome, kaip funkcionuoja Europa.

NBA jau vienerius metus skelbia apie savo planus, tačiau kažko, ką būtų galima apčiuopti, nėra. Komandų savininkai vis mato pranešimus, kad „turnyro planus pranešime vėliau“, o 2027 metai yra visai šalia“, - kalbėjo P. Motiejūnas.


P. Motiejūnas pasidžiaugė pratęstu bendradarbiavimu su „Barcelona“ klubu ir buvo užtikrintas, kad visi trylika A licencijos turėtojų liks šiame turnyre.

„Tai didelis susitarimas. „Barcelona“ yra svarbus prekės ženklas. Esame laimingi, kad jie įsipareigojo ir norėjo likti“, - mintimisi dalinosi Eurolygos bosas.

Primename, kad NBA tikisi, kad „NBA Europe“ projektas stratuos 2027 metais. 

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: