T. Satoransky: „Šarui išvykus viskas labai pasikeitė“
Barcelona nuotr.
Trečiadienį „Valencia“ po devynerių metų pertraukos susigrąžino Ispanijos lygos čempionės titulą. Finalo serijoje Valensijos klubas rezultatu 3:1 pranoko „Barcelona“ ekipą.
Po nesėkmingai pasibaigusio sezono „Barcelona“ gynėjas Tomašas Satoransky pasidalijo mintimis apie laikotarpį, kurį klubas išgyvena po Šarūno Jasikevičiaus išvykimo.
Katalonų klubas paskutinį kartą Ispanijos čempionu buvo tapęs 2022–2023 metų sezone, kai komandai dar vadovavo Š. Jasikevičius.
„Maniau, kad tai bus ilgalaikis projektas, o Šaras ir Nikola Mirotičius bus čia daugybę metų. Tokia buvo idėja, bet taip nenutiko.
Šarui išvykus viskas labai pasikeitė. To nesitikėjau. Žinoma, kai atvyko Xavi Pascualis, pradėjome žaisti geriau, bet mes paleidome vieną geriausių trenerių“, - pasakojo čekas.
Šį sezoną T. Satoransky Eurolygoje vidutiniškai per 25 minutes pelnydavo po 7 taškus, atkovodavo po 3,4 kamuolio, atlikdavo po 4,3 rezultatyvaus perdavimo bei rinkdavo po 11 naudingumo balų.
Krepsiniozinios.lt

