Th. Walkupas: „Komandos sirgaliams noriu pasakyti ačiū“ (M. Grigonio komentaras) (VIDEO)

Zalgiris.lt nuotr.

19-ojo Eurolygos turo rungtynėse nutrūko Kauno „Žalgirio“ šešių iš eilės laimėtų rungtynių serija. Martino Schillerio auklėtiniai Maskvoje rezultatu 73:83 (11:18, 21:27, 20:15, 21:23) nusileido Maskvos CSKA komandai.Po mačo Thomas Walkupas teigė, kad buvo nuostabu matyti „Žalgirio“ sirgalius Rusijoje.

„Manau, kad mums trūko ritmo tiek puolime, tiek gynyboje. Jie anksti įgijo pranašumą, o tai jiems leido pajausti žaidimą. Sunku įveikti tokią talentingą komandą suteikiant jiems daug erdvės ir galimybių kovoti dėl kamuolių“, - teigė krepšininkas.

- Tai buvo labai fiziškos rungtynės?

- Iš mūsų pusės jos nebuvo tokios fiziškos, kokios turėtų būti. Jei būtume buvę fiziškesni, sumažintume jų puolime atkovotų kamuolių skaičių ir rungtynės būtų atkaklesnės. Keletas metimų viską keičia.

- Puolime pats buvai labai agresyvus. Ar tai plano dalis?

- Tai visada turėtų būti planas. Kaip įžaidėjas turiu užvesti komandą. Jie suteikė man erdvės ir aš atakavau.

- Kaip vertintum gynybą prieš M. Jamesą?

- Kai kur klydome, bet jis yra puikus žaidėjas, pataikė sudėtingų metimų, provokavo pražangas. Jis žaidė gerai.

- Koks jausmas rungtyniauti arenoje su sirgaliais?

- Nuostabu. Tribūnose buvo smagu matyti ir žalios spalvos. Komandos sirgaliams noriu pasakyti ačiū, mačiau nemažą grupelę įeinančią į rungtynes. Specialus jausmas matyti žaliai baltus tokioje vietoje.„Žalgirio“ gynėjas Marius Grigonis ieškojo pralaimėjimo priežasčių po rungtynių Maskvoje su vietos CSKA:

Krepsiniozinios.lt