Š. Jasikevičius: „Aš kentėjau 23 metus bijodamas pralaimėti ir aš toliau dirbu šioje profesijoje“

Š. Jasikevičius: „Aš kentėjau 23 metus bijodamas pralaimėti ir aš toliau dirbu šioje profesijoje“

Barcelona nuotr.

Šarūnas Jasikevičius sekmadienio popietę Barselonoje atidarė naująjį Ispanijos lygos sezoną.Katalonai pirmose rungtynėse turėjo gerokai paprakaituoti, kad iškovotų pergalę 85:78 prieš Mursijos UCAM ekipą.

"Barcos" treneris toliau kartojo senas komandos problemas, tačiau tvirtino, kad ekipa dirbs ir stengsis tobulėti:

"Pirmoji pusė buvo labai gera, bet trečiasis ir ketvirtasis kėlinynes vėl buvo nepriimtinas."

"Mes daug apie tai kalbame, nes tai mūsų problema su kuria susiduriame metus laiko. Mes toliau dirbsime ir stengsimės ties tuo tobulėti."

"Šiandien buvo pirmosios lygos rungtynės ir turėjome jas laimėti. Kad ir kaip ten būtų, esu laimingas, nes bendrai turėjome tris labai gerus kėlinius. Nors ir toliau paliekame laisvus koridorius, atiduodame pranašumus, atiduodame viską. Atrodo, kad mes manėme, jog taip bus ir turime su tuo kentėti."

"Mes kartu esame mažiau nei mėnuo ir viską galimą pagerinti. Šiandien, rungtynių pabaigoje pasinaudojome jų susirinktomis pražangomis ir daugiau žaidėme arčiau krepšio paskutiniame kėlinyje. Tačiau mes turime vesti tokias rungtynes į priekį ir daugiau sezono pradžioje."

"Žaidėjai privalo išmokti, kad kiekvieną kartą viskas prasideda nuo nulio ir mums reikės kentėti. Aš kentėjau 23 metus bijodamas pralaimėti ir aš toliau dirbu šioje profesijoje." - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Sarunas13lt.blogspot.com