Turkų spauda apie atmosferą „Žalgirio“ arenoje: „Bėgioja šiurpuliukai“ (VIDEO)

Turkų spauda apie atmosferą „Žalgirio“ arenoje: „Bėgioja šiurpuliukai“ (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ (15/14) krepšininkai paskutinėmis rungtynių akimirkomis pralaimėjo Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 72:74 (17:15, 17:25, 15:21, 23:13) turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiacos“ (21/8) pranašumą.Šias rungtynes „Žalgirio“ arenoje stebėjo 14861 žiūrovai.

Europos žurnalistai ne kartą rašė apie išprotėjusius „Žalgirio" komandos sirgalius, o šįkart apie tai nutarė pasisakyti ir Turkijos spauda.

Krepsiniozinios.lt pateikia vieno iš turkų žurnalisto mintys, kuriose jis žavėjosi „Žalgirio“ fanų kuriamai atmosferai, šios komandos pristatymo ceremonijai ir himnui.


LKL čempionų kuriama šou jie priskyrė pavyzdiniam pristatymui.

„Tai yra neįtikėtina. „Žalgirio“ fanai sukuria beprotišką atmosferą arenoje. Buvo labai gražu matyti, kaip beveik pilna „Žalgirio“ arena atsistojusi ploja savo krepšininkams komandos pristatymo metu ir aistringai atlieka savo šalies himną. Bežiūrint į šias akimirkas, bėgioja šiurpuliukai. Tai yra pavyzdys visiems kitiems Europos klubams. Tai - kažkas fantastiško!“, - teigė žurnalistas.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: