S. Curry efektingai grįžo į aikštę (VIDEO)

Stephenas Curry po keturių mėnesių pertraukos dėl lūžusios rankos sugrįžo į aikštę, tačiau jo vedama Oklando „Warriors“ namuose 113:121 (27:32, 28:30, 33:27, 25:32) nusileido Toronto „Raptors“ (44/18) klubui.

S. Curry per 27 minutes pelnė  23 taškus (3/4 dvit., 3/12 trit., 8/8 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

Per daugiau nei keturis be krepšinio praleistus mėnesius „Warriors“ lyderis praleido 58 rungtynes, per kurias „Warriors“ klubas spėjo atsidurti Vakarų konferencijos ir NBA lygos dugne.

Nugalėtojams Normanas Powellas pelnė 37 taškus, Kyle‘as Lowry surinko 26 ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Raptors“ šiose rungtynėse vertėsi be traumuotų Marco Gasolio ir Fredo VanVleeto, o „Warriors“ – be Klay Thompsono, Draymondo Greeno ir Kevono Looney.

„Warriors“: Stephenas Curry ir Damionas Lee po 23 taškus, Andrew Wigginsas 21, Marquese Chrissas 17, Ericas Paschallas 16.

„Raptors“: Normanas Powellas 37 taškai, Kyle`as Lowry 26, Pascalis Siakamas 17, OG Annynoby 14, Serge`as Ibaka 13.