„Pacers“ be D. Sabonio nugalėjo „Mavericks“ krepšininkus (Kiti rezultatai)

Pergalę iškovojo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) kovų atnaujinimui besirengianti Indianos „Pacers“ ekipa. Ji 118:111 (26:37, 35:27, 31:22, 26:25) įveikė Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.

Primename, kad Domantas Sabonis dėl traumos paliko NBA burbulą Orlande ir šį sezoną veikiausiai neberungtyniaus.

Lietuviui buvo diagnozuotas plantarinės fascijos uždegimas. Tai – stipraus, storo, fibrozinio raiščio, jungiančio kulnakaulį ir pėdų priekį uždegimas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo T.J. Warrenas, kuris įmetė 20 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Mavericks“ gretose sėkmingas rungtynes sužaidė slovėnas Luka Dončičius, kuris buvo per žingsnį nuo trigubo dublio. Jis per 24 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus,

„Pacers“: T.J. Warrenas (6 atk. kam.) 20, Malcolmas Brogdonas (7 atk. kam., 6 rez. perd.) 17, Victoras Oladipo (7 atk. kam.) 16, Mylesas Turneris (8 atk. kam.) 15, Edmondas Sumneris 12.

„Mavericks“: Luka Dončičius (11 atk. kam., 9 rez. perd.) 20, Maxi Kleberas (6 atk. kam.) 18, J.J. Barea (6 atk. kam., 6 rez. perd.) 14, Justinas Jacksonas 12, Bobanas Marjanovičius (6 atk. kam.) 11.

„Pacers“ sezoną oficialiai pratęs rugpjūčio 2 d., kuomet susikaus su Filadelfijos „76ers“ žaidėjus.

Oklahomos "Thunder" 102:97 Filadelfijos "76ers"

Bostono "Celtics" 117:103 Fynikso "Suns"