„Grizzlies“ nusileido „Rockets“ ekipai, o J. Valančiūnas buvo arti dvigubo dublio

Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ Orlande tęsia pasiruošimą NBA sezono pratęsimui. Šįkart jie 104:119 (27:30, 23:29, 37:20, 17:40) nusileido Hjustono „Rockets“ komandai.

J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

„Grizzlies“ trečiajame kėlinyje vienu metu buvo įgijęs 11 taškų persvarą, tačiau „Rockets“ iššovė paskutiniame ketvirtyje, per kurį surinko 40 taškų.

„Raketos“ puikiai šaudė iš toli – pataikė 22 tritaškius iš 51, o tai – net 43 proc. taiklumas.

„Grizzlies“: Ja Morantas 17 (9 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 16 (8 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 15, Jonas Valančiūnas 12 (9 atk. kam.), Dillonas Brooksas 11, Jarenas Jacksonas ir Anthony Tolliveris – 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Benas McLemore'as 26, Jeffas Greenas 18, Robertas Covingtonas 11.

Abi komandos paskutines kontrolines rungtynes žais antradienį: „Grizzlies“ – su „Heat“, o „Rockets“ – su „Celtics“.