Piktas N. Jokičius: kalbama, ne kad mes laimėjome, o kad „Clippers“ pralaimėjo

Serbijos krepšinio ir NBA lygos superžvaigždė Nikola Jokičius mano, kad jo atstovaujama Denverio "Nuggets" yra nepakankamai vertinama.

"Nuggets" nesulaukia reikiamos pagarbos. Iki šiol jie visi kalba, kad pralaimėjo "Clippers", o ne laimėjo "Nuggets".

Mums tas pats, kad nerodo pakankamai dėmesio. Mes būsime savo vietoje. Praėjusiame sezone buvome patekę į sudėtingas situacijas. Mes kovojame.

Jei kažkas mūsų negerbia, tai nereiškia, kad priimame jų nuomonę. Mes žinome, ką sugebame", - teigia N.Jokičius.

Priminsime, kad Vakarų konferencijoje "Nuggets" eliminavo Los Andželo "Clippers" krepšininkus, nors serijoje iki keturių pergalių atsiliko 1:3.

Praėjusiame reguliariajame sezone N.Jokičius vidutiniškai per 32 minutes rinko 19,9 taško (31,4 proc. trit.), atkovojo 9,7 bei perėmė 1,2 kamuolio ir atliko po 7 rezultatyvius perdavimus.

Atkrintamosiose varžybose 25-erių 213 cm ūgio vidurio puolėjo rodikliai buvo dar įspūdingesni - 24,4 pelnyto taško (42,9 proc. trit.), 9,8 atkovoto bei 1,1 perimto kamuolio ir 5,7 rezultatyvaus perdavimo per 35 minutes.