J. Valančiūnas tempė „Grizzlies“ į dar vieną pergalę (D. Sabonis buvo rezultatyviausias)

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ pasirengimo sezonui rungtynėse iškovojo pergalę. Jie 123:104 nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 22 taškus (7/12 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus blokavo kamuolį, dukart suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Kai J.Valančiūnas buvo aikštėje, „Grizzlies“ atkarpas laimėjo 20 taškų skirtumu.

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 19 (4/9 dvit., 3/9 trit.), Rondae Hollis-Jeffersonas 17 (6/6 dvit., 5/6 baud.), Karl-Anthony Townsas 14, Jarrettas Culveris 13, Anthony Edwardsas 12 taškų.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 22, Dillonas Brooksas 21, Ja Morantas 17 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Kyle'as Andersonas 16 (8 atk. kam.), Graysonas Allenas 13, De'Anthony Meltonas 11, Desmondas Bane'as 10 taškų.

Tuo tarpu antrą pralaimėjimą ikisezoninėse NBA rungtynėse patyrė Indianos „Pacers“ ekipa. Šįkart jie 106:116 (35:32, 20:23, 24:26, 27:35) nusileido Klivlando „Cavaliers“ krepšininkams.

D.Sabonis per 26 minutes pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: Dante Exumas 23 (5 rez. perd.), Andre Drummondas ir Darius Garlandas po 17, Isaacas Okoro 15, Damyeanas Dotsonas 10 taškų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 18, Aaronas Holiday 16 (4/5 trit.), Justinas Holiday 13, Malcolmas Brogdonas ir Edmondas Sumneris po 11 taškų.