D. Sabonis rungtyniavo galingai, bet „Pacers“ nusileido „Lakers“ („Grizzlies“ apmaudžiai pralaimėjo)

Domantas Sabonis surengė galingą pasirodymą, bet Indianos „Pacers“ (16/20) patyrė pralaimėjimą. Jie išvykoje 100:105 (28:20, 26:26, 25:25, 21:34) nusileido Los Andželo „Lakers“ (25/13) ekipai.

Lietuvis per 34 minutes surinko 20 taškų (7/12 dvit., 0/3 trit., 6/8 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 3 klaidas.

Rezultatyviau už Domą „Pacers“ gretose pasirodė tik Malcolmas Brogdonas, finišavęs su 29 taškais, 7 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

„Lakers“ gretose LeBronas Jamesas surinko dvigubą dublį - 18 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Per pastarąsias 7–ias rungtynes „Pacers“ ekipai tai buvo jau 6–asis pralaimėjimas.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 24 (13 atk. kam.), LeBronas Jamesas 18 (10 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 17, Dennisas Schroderis 11.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 20, Dougas McDermottas 13, Aaronas Holiday 10.

Tuo tarpu Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (17/17) ekipa namuose po atkaklios kovos 102:103 (31:26, 24:27, 22:28, 25:22) turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ (22/15) pranašumą.

Lietuvis per 37 minutes pelnė 14 taškų (7/10 dvit.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir sykį suklydo.

Rezultatyviausiai „Grizzlies“ gretose pasirodė 20 taškų pelnę Dillonas Brooksas ir Brandonas Clarke`as.

„Grizzlies“: Brandonas Clarke'as ir Dillonas Brooksas po 20, Ja Morantas 16 (9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam.), Desmondas Bane'as 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 28 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), Willas Bartonas ir Michaelas Porteris po 21, Paulas Millsapas 11.

„Grizzlies“ šiuo metu Vakaruose užima dešimtą vietą.