Ch. Paulas pirmą kartą karjeroje neatliko bent 2 rezultatyvių perdavimų

Vienas geriausių šio šimtmečio NBA lygos atakų organizatorių, Finikso "Suns" veteranas Chrisas Paulas rungtynėse prieš Šarlotės "Hornets" apsiribojo 1 rezultatyviu perdavimu.

"Saulės" po pratęsimo laimėjo po pratęsimo 101:97, o žvaigždėtasis įžaidėjas per 38 minutes įmetė 16 taškų (4/11 dvit., 1/5 trit., 5/6 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius ir tik kartą sėkmingai asistavo komandos draugui.

Iki šiol Ch.Paulas savo karjeroje per 1063 rungtynes atlikdavo 2 ir daugiau rezultatyvių perdavimų.

Ilgesnė serija tik Jutos "Jazz" legendos Johno Stocktono sąskaitoje – 1390 susitikimų.

Šiame sezone 35-erių 183 cm ūgio gynėjas vidutiniškai per 32 minutes renka po 16 taškų (36,4 proc. trit.), atkovoja 4,7 bei perima 1,4 kamuolio ir atlieka 8,5 rezultatyvaus perdavimo.