„Grizzlies“ be J. Valančiūno nusileido „Nuggets“ (Indianoje pergale džiaugėsi „Spurs“)

NBA pirmenybėse pralaimėjimą patyrė be Jono Valančiūno rungtyniavusi Memfio „Grizzlies“ (29/27). Ji po dviejų pratęsimų 137:139 (35:27, 25:29, 35:31, 21:29, 21:23) galiausiai krito prieš Denverio „Nuggets“ (37/20).

Lietuvis komandai negalėjo padėti dėl praėjusiose rungtynėse patirto smegenų sutrenkimo.

Puikias rungtynes sužaidė Nikola Jokičius, kuris per 45 minutes pelnė 47 taškus, atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 7 kartus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 47 (15 atk.kam., 8 rez.ped.), Willas bartonas 28, Michaelas Porteris 21, Paulas Milsapas ir JaMychalas Greenas 12.

„Grizzlies“: Ja Morantas 36 (8 atk.kam., 12 rez.perd.), De'Anthony Meltonas 25, Graysonas Allenas 24, Xavieras Tillmanas 18 (14 atk.kam.), Kyle'as Anderonas 11, Johnas Koncharas 10.

Tuo metu be nugaros skausmus kenčiančio Domanto Sabonio žaidusi Indianos „Pacers“ (26/31) patyrė trečią nesėkmę paeiliui. Šįkart jie namuose 94:109 (21:36, 23:19, 22:27, 28:27) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (28/28) krepšininkams.

Šiame mače „Pacers“ žaidė ir be kito lyderio Myleso Turnerio, kuris ilgai nežais dėl kojos traumos.

Verta paminėti, kad mače užfiksuotas konfliktas, kuomet ketvirto kėlinio pradžioje JaKarras Sampsonas susistumdė su Paty Millsu.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas ir Caris LeVertas po 18, Oshae Brissettas 13, T.J.McConnellis 8.

„Spurs“: Derrickas White'as 25, DeMaras DeRozanas 18 (8 atk. kam.), Jakobas Poeltlis 16 (7 atk. kam.), Keldonas Johnsonas 14.