Ch. Paulas aplenkė patį M. Johnsoną ir prasibrovė į NBA visų laikų penketuką

Vienas Finikso "Suns" lyderių Chrisas Paulas pakilo į penktą vietą NBA istorijoje pagal atliktus rezultatyvius perdavimus, kurių dvikovoje prieš Milvokio "Bucks" (128:127 po pratęsim) į savo sąskaitą įsirašė 13.

Dabar 11-os visų žvaigždžių rungtynių dalyvis jų turi 10 145 bei iš penketo išstūmė Los Andželo "Lakers" legendą Magicą Johnsoną (10 141).

Sekantys garsiojo atakų organizatoriaus taikiniai – Markas Jacksonas (10 334) ir Steve'as Nashas (10 335), antrą vietą sąraše užima Jasonas Kiddas (12 091), o nepralenkiamas atrodo legendinis Jutos "Jazz" įžaidėjas Johnas Stocktonas (15 806).

Ch.Paulas į Finiksą atvyko praėjusių metų lapkritį po garsių mainų iš Oklahomos "Thunder" klubo bei iškart tapo vienu "Suns" lyderių.

Šiame NBA lygos sezone 35-erių 183 cm ūgio įžaidėjas vidutiniškai per 32 minutes pelno 15,7 taško (36,5 proc. trit.), atkovoja 4,6 bei perima 1,5 kamuolio ir atlieka 8,8 rezultatyvaus perdavimo.