B. Simmonsą iš treniruotės išvaręs D. Riversas: noriu, kad jis rungtyniautų

B. Simmonsą iš treniruotės išvaręs D. Riversas: noriu, kad jis rungtyniautų

Kaip jau rašėme, NBA lygos žvaigždei Benui Simmonsui Filadelfijos "76ers" sekmadienį leido dalyvauti komandos treniruotėse, tačiau iš to nieko gero neišėjo.Antradienį ekipos vyriausiasis treneris Docas Riversas išvarė maištaujantį krepšininką iš treniruotės. Kaip teigė "The Philadelphia Inquirer" žurnalistas Keithas Pompey, to priežastimi tapo "pasyvus Simmonso elgesys".

"Nutariau, kad jis mums trukdo. Jis nenorėjo daryti to, ką daro visi kiti.Pasakiau, kad jam verta išeiti", – po treniruotės paaiškino D.Riversas.

Tuomet Filadelfijos klubas skyrė B.Simmonsui baudą bei diskvalifikavimą vienam mačui, jis praleido sezono starto rungtynes prieš Jono Valančiūno atstovaujamą Naujojo Orleano "Pelicans" (117:97).

Tačiau pasirodo, kad D.Riversas nėra nusiteikęs prieš maištingąjį auklėtinį ir tikisi jį matyti žaidžiantį "76ers" gretose.

"Noriu, kad Simmonsas rungtyniautų. Tai jo darbas. Man nepatinka, kai kažkuris žaidėjas praranda pinigus, o šioje situacijoje man išvis daug kas nepatinka.

Tačiau tai nereiškia, kad kažkam galima neatlikti savo darbo, kaip sunku tai nebūtų", – ketvirtadienį pareiškė strategas.

Priminsime, kad australas pareiškė, jog gali pereiti į bet kurį iš 29 NBA klubų, tik ne likti "76ers" gretose ir praleido beveik visą treniruočių stovyklą.

Praėjusiame NBA lygos reguliariajame sezone B.Simmonsas vidutiniškai per 32 minutes rinko 14,3 taško (61,3 proc. baudų), atkovojo 7,2 bei perėmė 1,6 kamuolio ir atliko 6,9 rezultatyvaus perdavimo.

Atkrintamosiose varžybose 25-erių 211 cm ūgio atakų organizatorius buvo labiausiai kritikuojamas dėl baudų pataikymo – 11,9 pelnyto taško (34,2 proc. baudų), 7,9 atkovoto bei 1,3 perimto kamuolio ir 8,8 rezultatyvaus perdavimo per 34 minutes.Eurobasket.lt