NBA debiutavęs A. Kulboka grįžo į G lygą, kur pasižymėjo akrobatiniu metimu

Kaip jau rašėme, Arnoldas Kulboka debiutavo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse, tačiau jokiose statistikos kategorijose per nepilnas 3 minutes nepasižymėjo.

Šarlotės "Hornets" antro šanso lietuviui nesuteikė ir sugrąžino jį į G lygą, kur šiąnakt jų dukterinė komanda Grinsboro "Swarm" (3-9) išvykoje 99:108 (15:21, 29:28, 23:24, 32:35) nusileido "Ciudad De Mexico Capitanes" (4-8) ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Kulboka per 22 minutes įmetė 7 taškus (1/3 dvit., 1/5 trit., 1/3 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, gavo bloką, po 2 kartus suklydo bei prasižengė.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 20 ir 16 taškų surinkę Joe Chealey ir Kai Jonesas.

Nugalėtojams Dominikos Respublikos gynėjas Rigoberto Mendoza pelnė 25 taškus (8/13 dvit., 3/5 trit.), sugriebė 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.