Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje J. Valančiūno atstovaujamas klubas parklupdė „Suns“ krepšininkus

Pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas.

„Pelikanai“ svečiuose 125:114 (30:28, 26:33, 34:22, 35:31) nugalėjo Fynikso „Suns“ krepšininkus ir išlygino serijos iki 4 pergalių rezultatą – 1:1.

Fynikso komandai pralaimėjimą apkartino Devino Bookerio trauma. Gynėjas trečio kėlinio pabaigoje griebėsi už kojos ir, sustabdžius rungtynes, nužingsniavo į drabužinę ir daugiau aikštelėje nepasirodė.

J. Valančiūnas žaidė 26 minutes, pelnė 10 taškų (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 0/2, baudų metimai 2/2), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 4 kartus suklydo.

Naujojo Orleano komandą į pergalę traukė Brandonas Ingramas. Jis per 39 minutes surinko 37 taškus (dvitaškiai 10/17, tritaškiai 3/4, baudų metimai 8/8), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 37 (11 atk. kam., 9 rez. per.), C. J. McCollumas 23 (8 atk. kam., 9 rez. per.), Herbertas Jonesas 14, Larry Nance’as 13 (6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 10 (13 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 31 (3-7/11), Mikalas Bridgesas 19 (6 atk. kam.), Chrisas Paulas 17 (14 rez. per.), Cameronas Johnsonas 11 (3-1/6).