Shaqo ir S. Pippeno sūnūs buvo pastebimi pergalingame „Lakers“ mače

Šiąnakt San Fransiske startavusioje Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje įvyko du susitikimai.

Los Andželo "Lakers" net 100:66 (29:17, 22:10, 19:14, 30:25) sutriuškino Majamio "Heat" ekipą.

Nugalėtojų gretose debiutavo NBA legendų Scottie Pippeno ir Shaquille'o O'Nealo sūnūs.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Scottie Pippenas Jaunesnysis per 25 minutes pelnė 14 taškų (2/4 dvit., 1/5 trit., 7/8 baudų), atkovojo 6 kamuoliu, atliko 3 rezultatyvius perdavimu, blokavo metimą bei suklydo 5 kartus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Shareefas O'Nealas per 16 minučių įmetė 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 6 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

"Lakers": Macas McClungas 17, Parisas Basas 15 (6 atk. kam., 3 bl.), S.Pippenas 14 (6 atk. kam., 5 kl.), Jay Huffas (7 atk. kam., 2 bl.) ir Vitto Brownas po 9.

"Heat": Javonte'as Smartas 13 (1/8 trit.), Haywoodas Highsmithas 1 (3/4 trit., 8 atk. kam.) ir Kyle'as Allmanas (3/5 trit., 5 rez. perd.) po 11, Jamalas Cainas 8.

Sakramento "Kings" užtikrintai 86:68 (17:13, 21:19, 29:20, 19:16) susitvarkė su turnyro šeimininkais San Fransisko "Golden State Warriors" krepšininkais.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė ketvirtasis naujokų biržos šaukimas Keeganas Murray, per 28 minutes surinkęs 26 taškus (6/9 dvit., 4/5 trit., 2/2 baudų) ir  sugriebęs 8 kamuolius.

"Warriors": Gui Santosas 23 (6 atk. kam., 6 kl.), Paytonas Willisas 12, Lesteris Quinonesas ir Justinianas Jessupas po 7.

"Kings": Keeganas Murray 26 (4/5 trit., 8 atk. kam.), Neemiasas Queta 12 (65 atk. kam., 2 bl.), Alexas O'Connellas 10 (7 atk. kam.), Nate'as Sestina 8.