D. Sabonis sužaidė gerą mačą, bet „Kings“ nesusitvarkė su „Warriors“ (VIDEO)

Trečią pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa. Ji svečiuose 125:130 (36:39, 35:50, 23:24, 31:17) nusileido San Fransisko „Golden State Warriors“ krepšininkams.

D. Sabonis pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 19 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 7/8 baudų), 14 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, blokuotą metimą, klaidą, 2 pražangas.

Tiesa, lietuvis visiškai nežaidė ketvirtajame kėlinyje, mat „Kings“ tai buvo antras mačas per dvi dienas.

„Warriors“ komandai Stephenas Curry per 31 minutę pelnė 33 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Stephenas Curry 33, Jordanas Poole’as ir Andrew Wigginsas po 24, Jamesas Wisemanas 14.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 26, Domantas Sabonis 19, Malikas Monkas ir Keeganas Murray po 16.

Kitas rungtynes „Kings“ žais ketvirtadienį namie su Memfio „Grizzlies“ komanda.