„Jazz“ po pratęsimo palaužė „Pelicans“ su J. Valančiūnu (VIDEO)

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa praėjusią naktį žaidė pirmąsias šio NBA reguliaraus sezono rungtynes namuose, tačiau po pratęsimo 121:122 (24:26, 29:37, 31:30, 26:17, 11:12) krito prieš Jutos „Jazz“ komandą.

Pralaimėjusiems J. Valančiūnas per 24 minutes pelnė 6 taškus (2/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Nugalėtojams Lauri Markkanenas per 39 minutes pelnė 31 tašką ir atkovojo 12 atkovotų kamuolių. 20 taškų nugalėtojams pridėjo Kelly Olynykas.

„Pelicans“ ekipą į priekį tempė C.J. McCollumas ir Zionas Williamsonas. Jie atitinkamai pelnė 28 ir 25 taškus.

Šiame mače traumas patyrė net du „Pelicans“ žaidėjai. Mačo pradžioje susižeidė Brandonas Ingramas, o vėliau nugarą susižeidė Zionas Williamsonas.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 28, Zionas Williamsonas 25, Trey Murphy 16, Brandonas Ingramas ir Larry Nance’as po 10.

„Jazz“: Lauri Markkanenas 31, Kelly Olynykas 20, Jordanas Clarksonas 18.