Po pertraukos spurtavusi M. Jameso vedama CSKA laimėjo Belgrade

Pergalę po dviejų pralaimėjimų Eurolygoje iškovojo Maskvos CSKA (17/8) komanda.

Eurolygos čempionai svečiuose nutolo iškart po ilgosios pertraukos ir 86:81 (16:17, 20:20, 24:16, 26:28) įveikė Belgrado "Crvena Zvezda" (10/15) krepšininkų pasipriešinimą.

Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai buvo priekyje 37:36, o CSKA lyderis Mike'as Jamesas buvo pelnęs vos 3 taškus.

Komandoms žengus ant parketo trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė. Mačo favoritai ėmė įrodinėti savo statusą, o prie to labiausiai prisidėjo rezultatyvios M.Jameso atakos.

Darrunas Hilliardas pataikė dvitaškį, o besibaigiant ketvirčiui CSKA įgijo rekordinį pranašumą - 52:45.

Prasidėjus lemiamam kėliniui "Crvena Zvezd" gynėjas Kevinas Punteris vėl sumažino aikštės šeimininkų atsilikimą iki minimumo - 62:63.

Tuomet sekė Danielio Hacketto taškų seriją po kurios CSKA atsitiesė - 70:64.

Svečiai rungtynėms artėjant prie pabaigos ėmė vis labiau tolti, o intriga blėso - 80:71. Per likusį laiką Serbijos čempionams nieko iš esmės pakeisti nebepavyko ir teko pripažinti važrovų pranašumą.

"Crvena Zvezda": B.Baronas - 15, K.Punteris - 12, J.Gistas ir V.Stimačas po 11, L.Brownas - 10, B.Lažičius ir M.Ojo po 6 taškus.

CSKA: M.Jamesas (3/11 trit., 14/18 baudos) - 29, D.Hackettas (3/7 trit.) - 19, D.Hilliardas - 12, N.Kurbanovas - 8, J.Voigtmannas ir K.Hinesas po 6 taškus.