A. Gudaitis buvo vienas sunkios „Zenit“ pergalės prieš „Bayern“ kalvių

Artūras Gudaitis sužaidė vieną geriausių šio sezono mačų, o jo atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (8/4) klubas iškovojo sunkią pergalę Eurolygoje.

Xavi Pascualio auklėtiniai namie po įtemptos kovos 79:75 (14:20, 21:23, 21:17, 23:15) palaužė vis dar be lyderio Vladimiro Lučičiaus žaidusius Miuncheno "Bayern" (9/5) krepšininkus.

Likus pusantros minutės iki trečiojo ketvirčio pabaigos bavarai turėjo dviženklį pranašumą - 60:49, tačiau po Billy Barono tolimo metimo ir Austino Hollinso bombos su sirena skirtumas sumažėjo iki 60:56.

Aikštės šeimininkai lipo varžovams ant kulnų, o ketvirtojo kėlinio viduryje Alexas Poytressas dvitaškiu bei baudos metimu išlygino rezultatą, o netrukus tai tolimu šūviu dar kartą padarė buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas - 69:69. Dar kitoje atakoje Mateuszas Ponitka tritaškiu pagaliau išvedė "Zenit" į priekį - 72:70.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei B.Baronas ketvirtuoju savo tritaškiu išlygino rezultatą, o Willas Thomasas baudų metimais bei A.Poythressas dvitaškiu išplėšė pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 21 minutę pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, sykį pažeidė taisykles ir surinko 20 naudingumo balų.

"Zenit": Billy Baronas 20 (4/5 trit.), Willas Thomasas 13 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud. b.), Artūras Gudaitis 12 (5/6 dvit., 6 atk. kam., 20 naud. b.), Austinas Hollinsas 9 (3/4 trit., 3 per. kam.), Kevinas Pangosas (2/5 dvit., 1/3 trit., 5 rez. perd.) ir Alexas Poythressas po 7, Mateuszas Ponitka 6 (4 rez. perd.), K.C.Riversas 3 (0/1 dvit., 1/5 trit., -4 naud. b.).

"Bayern": Jalenas Reynoldsas 13 (5 atk. kam.), D.J.Seeley (4/5 dvit., 1/4 trit.) ir Wade'as Baldwinas (5 atk. kam., 3 per. kam.) po 12, Paulas Zipseris 10 (2/2 trit.), Nihadas dedovičius 8, Žanas Sisko 7 (6 rez. perd.).