„Žalgiris“ pergalių sąskaitą papildė laimėdamas Jonavoje

„Betsafe-LKL“ nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) antrąją pergalę įsirašė Kauno „Žalgiris“ (2-0), kuris svečiuose 93:72 (22:20, 24:16, 26:19, 21:17) įrodė pranašumą prieš Jonavos „CBet“ (0-2).

„Žalgiris“ šįkart neregistravo Bryanto Dunstono, tačiau sudėtyje galiausiai turėjo Tyrone‘ą Wallace‘ą. Jis pasižymėjo 10 taškų per 14 žaidimo minučių.

Nors Deividas Sirvydis atidarė rungtynes tritaškiu, šešiais taškais be atsako atsakė šeimininkai – 6:3. D.Sirvydis vėl buvo tikslus, bet Dominicas Brewtonas darė viską, kad „Žalgiris“ pernelyg nepabėgtų – 10:10. Lygiai klostėsi visas pirmas ketvirtis, Dovydui Giedraičiui atsakė Martynas Arlauskas ir tik Lauryno Biručio baudos metimai leido „Žalgiriui“ turėti trapią persvarą – 22:20.

Laurynas Birutis ir Sylvainas Francisco pelnė taškus, bet tuo pačiu atsakė Koby McEwenas su Eriku Venskumi – 25:27. Aktyvesnis puolime toliau buvo minėtas „Žalgirio“ aukštaūgis, bet to neužteko, nes Bogdanas Blyzniukas skirtumą mažino iki minimalaus – 30:31. E.Venskus išvedė į priekį „CBet“ (32:31), tiesa, neilgam – 34:40. Po pirmosios mačo dalies Andrea Trinchieri kariauna pirmavo jau 46:36.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ išliko priekyje gana saugiai (51:36), nors „CBet“ stengėsi neatsilikti nepataisomu skirtumu – 44:57. Savo progas realizavo S.Francisco, L.Birutis ir M.Mitchellas, o „CBet“ puolimas kiek sustojo – 48:63. Galiausiai D.Sirvydis ketvirtuoju savo tritaškiu persvarą augino iki triuškinamos (68:48) ir po trijų kėlinių „Žalgiris“ buvo priekyje 72:55.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo labiau formalumas, kadangi „Žalgiris“ rungtynes uždarė užtikrintai ir galėjo paskirstyti žaidimo minutes žaidėjams.

Abi komandos nerodė gero pataikymo iš toli: „CBet“ pataikė 7 tritaškius iš 26 (26 proc.), „Žalgiris“ – 8 iš 27 (29 proc.).

„CBet“: Erikas Venskus 13 (3/11 metimai), Dominicas Brewtonas 12, Aurimas Majauskas 11 (11 atk. kam.), Bogdanas Blyzniukas (9 atk. kam.) ir Martynas Arlauskas – po 10.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis 15, Deividas Sirvydis 14 (4/5 trit.), Ignas Brazdeikis 13, Sylvainas Francisco 11, Tyrone‘as Wallace‘as ir Alenas Smailagičius (10 atk. kam., 21 n.b.) – po 10.