„Žalgirio“ fanai: „Smagu matyti liūdinčius „Ryto“ sirgalius ir visą štabą“

„Žalgirio“ fanai: „Smagu matyti liūdinčius „Ryto“ sirgalius ir visą štabą“

„Betsafe–LKL“ finalo serijoje Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo antrą pergalę. Šį kartą Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje rezultatu 92:70 (25:16, 21:23, 21:15, 25:16) įveikė Vilniaus „Ryto“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių į priekį išsiveržė rezultatu 2:0.Po mačo „Žalgirio“ aistruoliai socialiniame tinkle esančioje oficialioje komandos paskyroje džiaugėsi iškovota pergale.

Kviečiame paskaityti (Tekstas neredaguotas):

„Taip ir turėjo būti, ačiū Žalgiriui, šaunuoliai“, - džiaugėsi Kęstutis.

„Pagrindinis skirtumas tarp RYTO ir ŽALGIRIO - tai žaidėjų atsidavimas kiekvienose rungtynėse ar jos sekasi, ar ne. Tai ir yra jau pusė pergalės. Man net pagailo Žibėno, kuris vienas bandė kovoti ir nenuleisti rankų, o to truko RYTO žaidėjams“, - komentavo Vitalijus.

„Po Pergaliu Eurolygoje pačios saldžiausios pergalės yra prieš šituos“, - teigė Ramus Siglas.

„Suleido Žalgiris, rytui realybės vakciną. Kaip vienas žmogus ir komentavo rūbus lyginti tik ir gali o ne seriją. Smagu matyti liūdinčius ryto sirgalius ir visą štabą“, - rėžė fanas Darius.

„Na, reikėtų kiek galima daugiau Žalgirio gerbėjų paskutinėms rungtynėms surinkti - pagarba, kad atsakingai pažiūrėjo į finalą“, - rašė sirgalius Rimantas.

„Nieko nesuprantu. Kur tie titulo vagys dingo?“, - komentavo NPO.

„Šaunuoliai, puikiai pasirodėte!!! Žalia balta“, - savo mintis išdėstė Inga.

„Pirmadienį Žalgiris taps čempionais ir tada galėsim laukti Lietuvos rinktinės kovų“, - reziumavo Titas.

Krepsiniozinios.lt