M. Grigonis: „Šiais laikais visi moka žaisti krepšinį“ (VIDEO)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (1-0) pergalingai pradėjo kovą dėl olimpinio kelialapio Puerto Rike.

Kazio Maksvyčio treniruojama komanda 96:84 (29:26, 20:18, 34:17, 13:23) patiesė Meksiką (0-1) ir žengė pirmąjį žingsnį link olimpinės atrankos pusfinalio.

Rezultatyviausias ir naudingiausias šįsyk buvo Marius Grigonis, per minutę rinkęs po tašką. Gynėjo sąskaitoje per beveik 21 minutę – 21 taškas (4/6 dvit., 4/7 trit.) bei 19 naudingumo balų.

Po mačo gynėjas pasidalijo mintimis.

„Nežaidėme geriausio krepšinio, bet reikia laimėti, toks turnyras, nieko labai gero, nieko labai blogo.

Toks krepšinis, kai turi kelias treniruotes, o žaidėjai atvyksta iš kitų sistemų, nėra taip parasta. Svarbiausia reikia nepasimesti ir laimėti.

Antroje mačo pusėje geriau pataikėme, gynyba geriau veikė. Prieš tokias komandas turime žaisti agresyviai, eiti į kontaktą, tai ir padėjo.

Apie Dramblio Kaulo Kranto nieko daug nežinau. Žinau tik, kad Deonas Thompsonas žaidžia, šiek tiek pakalbėjome. Nelabai yra galimybės jų pamatyti. Šiais laikais visi moka žaisti krepšinį“, - teigė M. Grigonis.